Haber

Dilan Polat’tan sonra dikkat çekti! Rabia Toprak’tan açıklama geldi..

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından benzer paylaşımlarda bulunan isimler hakkında çeşitli iddialar ortaya atılıyor.

Polat ailesinin kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddialarıyla gündeme gelmesinin ardından lüks hayatlarını sosyal medyada paylaşan isimler dikkat çekmeye başladı.

Özlem Öz-Tayyar Öz, Şulemsi ve Şuheda Kaya’dan sonra Rabia Toprak son günlerin en dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor.

2020 yılında yayınladığı yemek pişirme videolarıyla tanınan ve mezun olduktan sonra lüks bir hayat yaşamaya başlayan Rabia Toprak’ın çok sayıda konutu, iş yeri ve arabası olduğu iddia edildi.

3 yıl önce bir köy evinde ev yemeklerini paylaşan Rabia Toprak’ın, kısa sürede dokuma fabrikası kurup lüks bir yaşama geçmesi, takipçilerinin dikkatini çekti ve varlıklarının sorgulanmasına neden oldu.

Rabia Toprak, hakkındaki iddiaları yalanlayarak avukatı aracılığıyla hukuki yola başvuracağını açıkladı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Rabia Toprak, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

“Sevgili takipçilerimiz, sosyal medya hesaplarım üzerinden yaptığım paylaşımlar kişisel bilgilerimi içerdiğinden, bu paylaşımların iznim olmadan üçüncü kişiler tarafından paylaşılması, Madde kapsamında ‘Kişisel verilerin başkasına verilmesi, yayılması, ele geçirilmesi’ suçunu oluşturmaktadır. Öte yandan bu paylaşımların üçüncü kişiler tarafından sosyal medya hesaplarım üzerinden paylaşılması “Paylaşımlarımın altına yazılan hakaret edici yorumlar da Türk Ceza Kanunu’nun 125. maddesi kapsamında ‘hakaret suçunu’ teşkil etmektedir. Söz konusu hataları yapan kişiler hakkında avukatım aracılığıyla suç duyurusunda bulunulacaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu